Koncerty Gongowe

Kontakt i kilka słów o mnie

Napisz do mnie:

Rafał Cichy-Choroniewski

os. Piastów 46, 31-625 Kraków
tel. 602 734 528

Koncert gongowy

Serdecznie zapraszam do udziału w dźwiękowych wyprawach w nieznane. Uczestnicząc w nich z pewnością doświadczysz wielu fascynujących wrażeń, a być może odkryjesz swój bezkresny wewnętrzny świat.

O mnie:

Z wykształcenia jestem geofizykiem, z zawodu informatykiem, a z zamiłowania twórcą magicznych przestrzeni dźwiękowych tkanych z subtelnej materii brzmień instrumentów etnicznych.

Z dźwiękiem gongów i śpiewających mis zetknąłem po raz pierwszy w 2007 r., w ramach kursu Masażu Dźwiękiem wg Metody Petera Hessa w ośrodku Akama w Rewalu. Zafascynowany magiczną mocą ich brzmienia poszerzyłem zdobytą wiedzę na kursie „Gong w medytacji i na koncercie”, również w Rewalu.

Moimi pierwszymi przewodnikami w świecie dźwięku byli Małgosia Musioł i Rysiek Zdzioch. Bazując na ich wiedzy, radach i wskazówkach, a równocześnie prowadząc własne poszukiwania wypracowałem autorską formę koncertu gongowego.

Grając przez wszystkie te lata, w różnych miejscach i dla różnych grup słuchaczy, zetknąłem się wielokrotnie z bardzo pozytywnymi reakcjami na tak nietypową i fascynującą materię dźwiękową i jestem przekonany, że warto doświadczyć jej osobiście.